Jean Michel Jarre i Brian May zrobią darmowe show w Bratysławie

0

Jean-Michel Jarre i Brian May na The STARMUS Festival w Bratysławie

12 maja bieżącego roku Bratysława stanie się centrum uwagi miłośników muzyki elektronicznej i rockowej, gdy legenda muzyki elektronicznej, Jean-Michel Jarre, wystąpi na The STARMUS Festival. Tego wieczoru sceną podzielą się także gwiazda rocka, Brian May, gitarzysta kultowego zespołu Queen.

Wydarzenie, które nosi tytuł “Bridge From The Future”, obiecuje być niezapomnianym spektaklem, łączącym futurystyczne brzmienia Jarre’a z energetycznymi riffami gitary Briana Maya. To niezwykłe połączenie talentów zapowiada wieczór pełen emocji i niesamowitych dźwięków.

Jean-Michel Jarre, znany z przełomowych osiągnięć w muzyce elektronicznej oraz produkcji niesamowitych widowisk muzycznych, obiecuje publiczności niezapomnianą podróż przez swoje największe przeboje, w tym klasyczne utwory jak “Oxygène” czy “Equinoxe”. Jego dźwięki elektroniczne niosą ze sobą nie tylko muzykę, ale i przesłanie odkrywania nowych horyzontów dźwięku i technologii.

Natomiast Brian May, gitarzysta uznany na całym świecie zarówno za swoje osiągnięcia w Queen, jak i w solowej karierze, przyniesie na scenę swoją charakterystyczną grę na gitarze, której dynamika i pasja porusza serca fanów muzyki rockowej od lat.

Ten wyjątkowy występ obiecuje być nie tylko muzycznym doświadczeniem, ale także spotkaniem dwóch ikon muzycznych, które razem tworzą coś więcej niż tylko muzykę. To będzie wieczór pełen inspiracji, emocji i niezapomnianych chwil dla wszystkich obecnych na The STARMUS Festival w Bratysławie.

Koncert “Bridge From The Future” będzie bezpłatnym wydarzeniem, dostępnym dla wszystkich bez konieczności posiadania biletów. Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki do udziału w tym niepowtarzalnym wydarzeniu!

Źródło: Informacja Własna

Foto: https://hudba.zoznam.sk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *