Gwiezdne Wojny: Ahsoka – fani zachwyceni nową muzyką nowego serialu Lucasfilm

0

Na platformie Disney + od końca sierpnia można oglądać nowy serial Dave’a Filoniego. Muzykę do nowego serialu tworzy, znany już fanom Gwiezdnych Wojen – Kevin Kiner.

Na platformie Disney + od końca sierpnia można oglądać nowy serial Dave’a Filoniego. Muzykę do nowego serialu tworzy, znany już fanom Gwiezdnych Wojen – Kevin Kiner. To właśnie jego twórczość jest powszechnie chwalonym elementem pierwszych odcinków serialu.

Utwór z napisów końcowych w serialu o Togrutance.

Trzeba przyznać, że muzyka w serialu w którym główną rolę gra Rosario Dawson, wcielająca się w byłą padawan Anakina Skywalkera – jest zachwycająca. Ma ona rozmach godny niejednego kinowego filmu z uniwersum Star Wars.

Jest to zasługa nie nikogo innego, jak Kevina Kinera, którego utwory do tej pory komponowane były na potrzeby takich seriali animowanych jak: Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, Star Wars Rebelianci, czy Gwiezdne Wojny: Parszywa Zgraja.

Jak sam Kevin Kiner wspomina, jego pierwszym tematem muzycznym stworzonym dla George’a Lucasa i Dave’a Filoniego przy Wojnach Klonów, był właśnie temat do postaci Ahsoki Tano. Zawsze jego celem, było by muzyka komponowana przez niego, osiągnęła poziom zbliżony do różnych melodii stworzonych przez maestro Johna Williamsa.

Teraz Kevin po raz pierwszy postanowił zmierzyć się z wyzwaniem i stworzyć muzykę do serialu aktorskiego. Pokazał w Ahsoce jaki drzemie w nim potencjał. Jego muzyka pięknie współgra z tym co fan widzi na ekranie, podobnie jak to bywało przy muzyce maestro Johna Williamsa.

Biorąc pod uwagę recenzje Kiner osiągnął sukces i fani docenili jego pracę niż kiedykolwiek indziej. Najnowszy odcinki serialu “Ahsoka” z muzyką Kevina Kinera, można oglądać w każdą środę na platformie Disney+.

Źródło: własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *